Карабин.com.ua -
Главная Новости Статьи Форум Байки Походы Почта Участники КонтактыРейтинг
TOP100
Доска объявленийnew Магазинnew
(старая версия)
Прокат ФСТ Блоги Карты Видеоnew Реклама
Логин Пароль (Регистрация)
Не носи зайвого, візьми корисне!

Не помешало бы представиться?:)
Логин Пароль

следующая новость... Новости ( архив ) предыдущая новость...

Відкриття сезону з ТПТ, 15 березня

Відкриття сезону з техніки пішохідного туризму цього року відбудеться 15-16 березня 2008 р. змаганнями в районі с. Биківня (ур. Стигля).


Положення про відкриту першість на Кубок Дніпровського району з техніки пішохідного туризму

1. Мета і завдання

Змагання проводяться з метою популяризації спортивного туризму у Дніпровському районі міста Києва, залучення дітей та молоді до виховання, організації фізично-спортивних, туристично-краєзнавчих та культурно-просвітницьких робіт серед школярів та студентської молоді. Завдання підвищити тактичну та технічну майстерність учасників змагань та команд Дніпровського району м. Києва для подальшого використання набутих навичок в міських та республіканських змаганнях з туристського багатоборства та в спортивних туристських походах; формування збірної команди Дніпровського р-ну та відбір учасників до неї.

2. Учасники змагань

У змаганнях приймають участь команди колективів фізичної культури, туристських клубів, навчальних учбових закладів. Кількість команд від колективу необмежена. Вік учасників змагань - 14 років і старше. Вік учасників визначається роком народження. Учасники повинні мати відповідний туристській досвід відповідно до класу дистанції. До третього класу допускаються учасники з виконаним другим спортивним розрядом, до другого класу – з виконаним третім спортивним розрядом.

Склад команди 6 чоловік в т.ч. не менше однієї жінки та один суддя від команди; на дистанції Крос-похiд IIго класу 4 чоловік в т.ч. не менше однієї жінки та один суддя від команди.

3. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво змагань здійснюють управління культури і фізичної культури та спорту Дніпровської районної у м.Києвi державної адміністрації, Киiвська мiська федерацiя спортивного туризму за участі колективу клубу туристів «Робінзон». Безпосередня відповідальність та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію змагань (далі ГСК), яка затверджується керівництвом змагань.
4. Місце і час проведення змагань

Змагання проводяться 15-16.03.2008р. в м. Києві в районі с. Биківня (ур.Стигля).
Їхати автобусом №11 від станції метро Лісова до зупинки на вул. Радистів буд.48, далі по маркіровці 15-20хв. до місця старту.

Програма змагань

Змагання проводяться відповідно до діючих «Правил змагань з туристського багатоборства»(далi Правила), «Положення» та «Умов проведення змагань»(далi Умови) на дистанціях Особисто-командна смуга перешкод (ІІ клас), Крос-похiд (ІІ-ІІІ клас). Команди долають дистанцію відповідно до Умов, якi не суперечать Правилам.

Команди можуть виступати на дистанції; якщо вони допущені до неї мандатною комісією. Перелік технічних етапів на дистанції, та необхідне спорядження, оговорюеться Умовами.
Команда та учасники зобов'язанi мати все необхідне спорядження для автономного проходження етапів, відповідно до Правил, «Положення» та Умов.

Розклад змагань:
- 11.03.2008 19.00 – в приміщенні КТ «Робінзон» нарада представників команд,
мандатна комісія, жеребкування.
- 15.03.2008 до 13.00 – заїзд команд;
13.00-14.00 – показ дистанції Особисто-командна смуга перешкод;
14.00-17.00 – змагання на дистанції Особисто-командна смуга перешкод.
- 16.03.2008 9.00 – Вiдкриття змагань;
10.00 – 17.00 – змагання на дистанціях Крос-похiд;
17.00 – Закриття змагань, нагородження переможців.

Інформацію або питання по змаганням, подача попередньої заявки та Умови змагань можна отримати у керівника КТ "Робінзон" Шепнівського О.М. по тел.(044)2921389, або на сайті www.tkg.org.ua.
На місці старту буде виділено місце стоянки для команд. Найближча питна вода біля зупинки автобуса в с.Биківня.

5. Визначення результатів та нагородження

Перехiдний Кубок Дніпровського району отримує команда, що посяде перше мiсце в загальному заліку. Загальний залік визначається за сумою мiсць на дистанціях Особисто-командна смуга перешкод та Крос-похiд. Загальне місце команди на дистанціях оговорюється в Умовах. При рівності суми мiсть в загальному залiку команд, перевага надається команді, що посіла вище місце на дистанції Крос-похiд.

Команди, що посіли 1-3 місця в загальному заліку, нагороджуються дипломами відповідних ступенів відділом туризму і курортів при управлінні культури Дніпровської районної у м. Києвi державної адміністрації, Управлiння фізичної культури та спорту Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації та Киiвської мiської федерацiї спортивного туризму.
Команди, що посіли 1-3 місця на дистанції Особисто-командна смуга перешкод, нагороджуються дипломами відповідних ступенів відділом туризму і курортів при управлінні культури Дніпровської районної у м. Києвi державної адміністрації. Учасники в особистому заліку нагороджуються дипломами та медалями відповідних ступенів Управлiння фізичної культури та спорту Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації.

Команди, що посіли 1-3 місця в своїх класах на дистанції Крос-похiд, нагороджуються дипломами відповідних ступенів відділом туризму і курортів при управлінні культури Дніпровської районної у м. Києвi державної адміністрації. Учасники команд нагороджуються дипломами відповідних ступенів і призами Управлiння фізичної культури та спорту Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації та Киiвської мiської федерацiї спортивного туризму.

6. Фінансування

Витрати, пов'язані з підготовкою та проведенням змагань, нагородженням переможців, здійснюється за рахунок коштів управлiнь культури і фізичної культури та спорту Дніпровської районної у м. Киевi державної адміністрації, Киiвської мiської федерацiї спортивного туризму. Участь команд у змаганнях фінансується за рахунок направляючих організацій або учасників команд.

7. Заявки та документація, що подаються командами

Попередні заявки команди можуть подавати на сайті www.tkg.org.ua, на адресу zlatskiy@ukr.net або за телефоном 80978868820, або на нараді представників.
Під час реєстрації на нараді представників 11.03.2008 команди подають до мандатної комісії такі документи:
· іменну заявку за встановленою формою, завірену лікарем, медичним закладом та організацією, що відряджає;
· розрядну кваліфікаційну книжку на кожного учасника змагань; · страховий поліс від нещасних випадків (на всіх учасників змагань, у т.ч. і на суддів від команди), дійсний на час змагань, паспорти або свідоцтва про народження учасників, та ідентифікаційні коди (для учасників і суддів).

Управлiння фізичної культури та спорту Дніпровської районної
у м. Києві державної адміністрації

Відділ з питань туризму і курортів при управлінні культури Дніпровської районної у м.Києвi державної адміністрації
Киiвськаї мiська федерацiя спортивного туризму
Клуб туристів «Робінзон»

Це положення є офіційним викликом на змагання.Умови проведення змагань
на відкриту першість Кубку Дніпровського району з техніки пішохідного туризму
(Вiдкриття сезону з технiки пiшохiдного туризму)


Загальні умови

Змагання проводяться відповідно до діючих «Правил змагань з туристського багатоборства»(далi Правила), «Положення» та «Умов проведення змагань»(далi Умови) Змагання проводяться на двох дистанціях Крос-похід(ІІ-ІІІкл.) та особисто-командна смуга перешкод(ІІкл.).

Встановлений стартовий внесок з команди – 20грн, який вноситься під час проходження мандатної комісії на нараді представників 3.03.08. До у часті в змаганнях допускаються команди, що пройшли мандатну комісію.

Змагання проводяться в два дні (див.Положення). Команда або учасник прибуває на старт за 20 хв. до старту для звірки годинника, перевірки спорядження, проходження техкомісії, одержання карти та контрольної карточки. Всі дистанції проходиться в касках, одежа повинна закривати коліна та лікті. На касках учасників обов’язково повинний бути присутній номер учасника.

Всі петлі на дистанції – вантажні. На навісних переправах з контрольними лініями(КЛ) початком-кінцем руху вважається: пристібання-відстібання від перил. На решті етапів з КЛ початком-кінцем руху вважається: пересікання КЛ. На етапах з подвійними суддівськими перилами(ПСП) початок-кінець руху – відстібання-пристібання до ПСП. На етапах з перилами самостраховки початком-кінцем руху вважається: зняття з самостраховки-постановка на самостраховку.

Условия дистанции по лично-командной технике.

Состав команды 6 человек (4+2), в зачет идут 3+1 лучших результата.
Результат на личной дистанции подводится отдельно среди мужчин и женщин по времени прохождения участника плюс штрафное время (1 балл штрафа 10 секунд).
Результат на лично-командной дистанции подводится по сумме мест 3+1 лучших результатов. Соревнования проводятся на заданной линейной дистанции. Участники стартуют с четким интервалом от 3 до 4 минут (зависит от количества команд) согласно жеребьевке.

Если участник догоняет предыдущего участника, то предыдущий участник считается снятым и обязан очень быстро освободить дистанцию (освободить все судейское оборудование, кроме специально предназначенного для отсидки снятых участников ). Если участник, которого догнали, не может по каким-либо причинам освободить дистанцию или каким-то образом помешает прохождению участника, который его догнал, то вся его команда снимается с лично-командной техники.

Вся дистанция проходится без потери страховки, кроме этапов «гати» и «горизонтальный маятник». На перестежках между этапами находятся обязательные грузовые судейские петли, кроме перестежки между этапами «подъем по склону» и «горизонтальный маятник» (безопасная зона ограниченная контрольными линиями).
Считается, что участника догнали, если следующий за ним участник пристегнулся к судейской петле перед этапом, на котором находится участник.

На дистанции два пункта промежуточного контрольного времени (ПКВ).
Третье контрольное время действует на всю дистанцию (КВ). Все три контрольных времени будут объявлены на совещании представителей. Если участник не вкладывается в любое контрольное время, то он считается снятым. Если участник снят по любой из причин, то его результат не идет в лично командный зачет.
Дистанция:

1. Гати 4-6 пролетов по 1,5- 2 м каждый;
2. Переправа до 30 м;
3. Качающееся бревно до 15 м;
4. Наклонные параллельные перила вверх 2 пролета по 5 м;
5. Дюльфер до 10 м; ПКВ1
6. Переправа до 20 м;
7. Вертикальный подъем до 15 м;
8. Спуск по наклонке до 20 м; ПКВ2
9. Самонаведение спуска до 15 м;
10. Траверс до 7 пролетов до 25 м;
11. Подъем по склону до 15 м;
12. Самонаведение горизонтального маятника, длина перил до 15 м, расстояние до опоры до 10 м;
13. Подъем по наклонке до 30 м;
14. Самонаведение дюльфера до 15 м.
КВ

Дополнительные условия прохождения дистанции будут объявлены на совещании представителей.

Возможны не большие изменения, переходы с этапа на этап по грузовым перилам, вместо перестежек через грузовые судейские петли.

Начальник дистанцій Белим М.В.
Умови дистанції "Крос-похід"ІІ-ІІІ клас

Змагання проводяться на дистанціях другого, третього класів (згідно загальних Умов та Положення).

Клас дистанції – IІ (47 б. по таблиці 6 Правил) IІІ (92,5 Б. по таблиці 6 Правил)

Довжина дистанції ІI класу – 6,0 км; ІІI класу – 9,0 км;

Кількість етапів : ІІ клас – 7, ІІІ клас – 9.

Змагання проводяться в урочищі „Стигля" (с. Биківня).

Старт о 10.00. Інтервал старту 20 хв.

Карта змагань – кольорова, масштаб 1: 10000, перетин рельєфу – 2,5 м.
Рік видання 2000.

Місцевість слабо-пересічена з добре розвинутою мережею доріг, максимальний набір височини на схилі до 65 м.

Рослинність середньої проходимості.

Карта обмежена на півдні – шосе, на півн-заході – оз. Алмазне.

На заході та півдні - житлові масиви та шосе. Аварійний вихід на південь до шосе та далі до місця старту. Склад команди – ІІ клас – 4 чол.(не менше 1 жінки); ІІІ клас – 6 чол.(не менше 1 жінки).

Дистанція складена по системі "Ралі", яка вимагає від команди проходження всіх етапів за часовим графіком. Для проходження всієї дистанції встановлено контрольний час за перевищення якого команда знімається з даних змагань. Так само контрольний час встановлено на всіх етапах. У разі , якщо у встановлений контрольний час, етап подолало менш ніж 2 спортсмени – команда знімається з даного етапу(на етапах з рятувальними роботами, при не проходженні у повному складі, для зарахування етапу - "потерпілий" має знаходитись у транспортному положенні).
Результати команд визначаються за сумою часу штрафів та постійної часу. Кращий результат має команда з меншою сумою балів. У разі однакової суми балів більш високе місце посідає команда, що має кращий результат на швидкісному етапі.
Команда, що знята з технічного етапу займає місце у загальному заліку після команд , які подолали дистанцію без знять. Якщо кількість не пройдених етапів буде рівною - перевага команди визначається за приорітетом етапів.
ПЕРЕЛІК ЕТАПІВ – ІІІ клас

1. Переправа через річку по колоді. (2Б, 8Б) КЧ-14хв. Довжина колоди до 12м. ОБЛАДНАННЯ: КЛ на початку та в кінці етапу – обмежена робоча зона. За встановлений КЧ команда повинна організувати укладку колоди через річку будь-яким вірним способом, та організувати переправу всіх учасників на цільовий берег, згідно п.п.2.2.6.9-2.2.6.10. Опори для кріплення перильної мотузки не передбачені. Стартом та фінішем етапу є перетинання учасниками та спорядженням КЛ.

2. Орієнтування на лінійному маршруті (8Б) Довжина-2км

3. Транспортування (підйом) "потерпілого з супроводжуючим" по скельній ділянці (3А, 12Б). КЧ – 19 хв. Довжина до 15 м. Рельєф скельний. ОБЛАДНАННЯ: КЛ на початку та в кінці етапу, ПСП з двома ЛП у кінці етапу, до 8 ППС, СС.

Передбачено проходження середньої складності скель. За встановлений КЧ команда має організувати підйом потерпілого з супроводжуючим. Перший учасник проходить етап вільним лазінням(можлива заміна вільного лазіння на суддівську перильну мотузку) за допомогою штучних точок опори (альпіністських драбинок, петель та т.ін.) з верхньою СС і нижньою КС, використовуючи ППС.

Решта учасників з верхньою КС. Підйом потерпілого(одного з членів команди, з "травмами" обох рук та ніг) з супроводжуючим – згідно п.п.2.2.6.15.-2.2.6.15.4.
Стартом та фінішем етапу є перетинання учасниками та спорядженням КЛ.

4. Навісна переправа через річку з транспортуванням "потерпілого".(Швидкісний етап) (3А, 15Б) КЧ –19хв.
Довжина – 41 м.

ОБЛАДНАННЯ: КЛ на початку та в кінці етапу, опори – дерева d=0.3-0.7м. За встановлений КЧ команда має організувати навісну переправу через воду (подвійна перильна мотузка*). Для організації переправи – перший учасник переправляється на цільовий берег згідно п.п.2.2.2. Решта учасників – по наведеній командою переправі з супроводженням. Переправа "потерпілого"(манекен з втратою свідомості, у "коконі" - кількість петель не менше 8ми), згідно п.п.2.2.6.15.-2.2.6.15.3. Стартом та фінішем етапу є перетинання учасниками та спорядженням КЛ.

5. Рух по жердинах (б/к, 7Б). КЧ – 10 хв.

ОБЛАДНАННЯ: Кількість жердин – 6, кількість опор – 8 (кількість прольотів 7), КЛ на початку та в кінці етапу. За встановлений КЧ команда має переправитись через заболочену ділянку, рухаючись по жердинах, згідно п. 2.2.6.17., Не дозволяється залишати жердини у зоні етапу. Стартом та фінішем етапу є перетинання учасниками та спорядженням КЛ.
6. Орієнтування у заданому напрямку (24Б) Довжина - 6км. Кількість КП-6

7. Крутопохила переправа через яр.
(3А, 12Б). КЧ – 19 хв. Довжина – до 25 м. Крутизна –45 град. ОБЛАДНАННЯ: ПСП, 2 ЗСК на початку етапу; КЛ, 2ЛП на опорі в кінці етапу – дерево d=0.3-0.7м.. За встановлений КЧ команда має організувати круто похилу переправу, використовуючи для кріплення основної вірьовки та організації страховки ЗСК та опору. Перший учасник спускається по вертикальних перилах з КС, решта учасників – по наведеній командою переправі*, згідно п.п.2.2.6.3.
Стартом є пристібання до ПСП, фінішем етапу є перетинання учасниками та спорядженням КЛ.

8. В’язка вузлів(Швидкісний етап). (б/к, 1Б). КЧ – 5 хв.

Команда за встановлений КЧ повинна зав’язати 16 вузлів відповідно до Правил. Кожен участник повинен зав’язати не меньше одного вузла.

1. Виготовлення жорстких нош по Кропу та транспортування потерпілого по пересічній місцевості(Швидкісний етап). (1А, 5,5Б). КЧ – 10хв. Довжина – 150 м.

ОБЛАДНАННЯ:

Початок та кінець етапу КЛ, промаркірований коридор. Команді надається 3 короткі та 2 довгі жердини. Після старту – силами команди виготовляються жорсткі ноші з наповненням сіткою Кропфа. Умови проходження згідно п.п.2.2.6.15.1. Суддею перевірятиметься жорсткість нош на складання.. Умовно потерпілого визначають жеребкуванням. Після виготовлення нош та збору усієї команди, визначений учасник стає умовно потерпілим, та лягає на місце вказане суддею. Травма потерпілого важка – втрата свідомості.

Умови проходження згідно п.п.2.2.15.2. Команда транспортує потерпілого у ношах по пересічній місцевості вздовж маркірованого маршруту до фінішу. Фініш команди фіксується по пересіканню фінішної лінії командою та спорядженням.

* - кріплення до мотузки – карабіном включеним у "блокіровку "страховочної системи та " вусом" самостраховки.

Приорітет етапів

1. Навісна переправа через річку з транспортуванням "потерпілого".
2. Виготовлення жорстких нош по Кропу та транспортування потерпілого по пересічній місцевості.
3. В’язка вузлів
4. Крутопохила переправа через яр.
5. Транспортування (підйом) "потерпілого з супроводжуючим".
6. Переправа через річку по колоді.
7. Рух по жердинах
8. Орієнтування на лінійному маршруті.
9. Орієнтування у заданому напрямку.
ПЕРЕЛІК ЕТАПІВ – ІІ клас

1. Переправа через річку по колоді. (1Б, 6Б) КЧ-10хв. Довжина колоди до 12м. ОБЛАДНАННЯ: КЛ на початку та в кінці етапу – обмежена робоча зона. За встановлений КЧ команда повинна організувати переправу всіх учасників на цільовий берег, згідно п.п.2.2.6.9-2.2.6.10. Опори для кріплення перильної мотузки не передбачені. Стартом та фінішем етапу є перетинання учасниками та спорядженням КЛ.

2. Рух по жердинах (б/к, 5Б). КЧ – 8 хв. ОБЛАДНАННЯ: Кількість жердин – 4, кількість опор – 6 (кількість прольотів 5), КЛ на початку та в кінці етапу. За встановлений КЧ команда має переправитись через заболочену ділянку, рухаючись по жердинах, згідно п. 2.2.6.17. Не дозволяється залишати жердини у зоні етапу. Стартом та фінішем етапу є перетинання учасниками та спорядженням КЛ.

3. Орієнтування на лінійному маршруті (8Б) Довжина-2км

4. Навісна переправа через яр(Швидкісний етап) (2Б, 10Б) КЧ –15хв. Довжина – 31 м. ОБЛАДНАННЯ: КЛ на початку та в кінці етапу, ЛП на стартовому березі, опори – дерева d=0.3-0.7м, суддівська перильна мотузка(фал). За встановлений КЧ команда має організувати навісну переправу через яр (дозволяється наводити одинарну перильну мотузку). Для організації переправи – перший учасник переправляється на цільовий берег згідно п.п.2.2.6.2. Решта учасників переправляється по наведеній командою переправі з супроводженням та з вусом самостраховки на суддівський фал. Стартом та фінішем етапу є перетинання учасниками та спорядженням КЛ.

5. Орієнтування у заданому напрямку (16Б) Довжина - 4км. Кількість КП-4 6. В’язка вузлів(Швидкісний етап). (б/к, 1Б). КЧ – 5 хв. Команда за встановлений КЧ повинна зав’язати 16 вузлів відповідно до Правил. Кожен участник повинен зав’язати не меньше одного вузла.

7. Транспортування потерпілого по пересічній місцевості (1А, 6Б). КЧ – 10хв. Довжина – 200м. ОБЛАДНАННЯ: Початок та кінець етапу КЛ, промаркірований коридор. Команді надається 3 короткі та 2 довгі жердини. Після старту – силами команди виготовляються жорсткі ноші. Умови проходження згідно п.п.2.2.6.15.1. Суддею перевірятиметься жорсткість нош на складання. Умовно потерпілого визначають жеребкуванням. Після виготовлення нош та збору усієї команди, визначений учасник стає умовно потерпілим, та лягає на місце вказане суддею. Травма потерпілого важка – втрата свідомості. Умови проходження згідно п.п.2.2.15.2. Команда транспортує потерпілого у ношах по пересічній місцевості вздовж маркірованого маршруту до фінішу. Фініш команди фіксується по пересіканню фінішної лінії командою та спорядженням.

Приорітет етапів

1. Навісна переправа через яр.
2. В’язка вузлів.
3. Переправа через річку по колоді.
4. Транспортування потерпілого по пересіченій місцевості.
5. Рух по жердинах.
6. Орієнтування на лінійному маршруті.
7. Орієнтування у заданому напрямку.

Підведення підсумків.

Результат команди визначається за сумою часу проходження швидкісних етапів, штрафного часу(1бал-30секунд) та постійної часу. Вище місце посідає команда з меншою сумою. Команда, що знята з технічного етапу займає місце у загальному заліку після команд, якi подолали дистанцію без знять. Якщо кількість не пройдених етапів буде рівною – перевага команди визначається за приорітетом етапів.

Використані скорочення

КС- командна страховка
СС- суддівська страховка
ППС- пункт проміжної страховки
ПСП – подвійні суддівські перила
КЛ- контрольна лінія
ЛП – локальна петля
ЗСК - заглушений суддівський карабін
КЧ –контрольний час
КП- контрольний пункт

Начальник дистанції Злацький І.А.

Источник


ключи - етапу змагань команди потерпілого через дистанції учасників команда згідно туризму


следующая новость... Комментировать:

Введите контрольнное значение:

Нужно ввести текст!
предыдущая новость...

10 последних комментариев


⇓ ⇓ Лента новостей ⇓ ⇓

Подарунок до Всесвітнього дня довкілля: Суд захистив Гранітно-степове Побужжя

Gorgany Race 2009
27 - 28 червня 2009 року в районі гірського масиву Горгани в Українських Карпатах втретє відбудуться пригодницькі перегони

Скорбим
Мир альпинизма понес утрату. Скончался Гарик Полевой.

Фестивали
Лесная Фиеста 2008, 27-30 июня 2008

Экстрим марафон
Приключенческая гонка Gorgany Race 2008 29-30 июня 2008

Спелеология
1 июня 2008 года в Украине открылся первый музей истории спелеологии. Находится он в Крыму, около симферопольской пещеры Эмине-Б

Соревнования
ПОЛОЖЕНИЕ О XIII ОТКРЫТЫХ СОРЕВНОВАНИЯХ ПО ТЕХНИКЕ ГОРНОГО ТУРИЗМА “СКАЛЫ У МОРЯ” 21-26 июля 2008 года

Дайвинг
Karabin-еры в Экспедиции в п.Ени Сала III, май 2008

Акція "Манівцями від краю до краю – Україна 2008"
8 мая на границе Украины и России в Луганской области планируется старт акции

Украинские экспедиции
Из Донецка на Эверест

Соревнования
Положение о ХI международных открытых соревнованиях "Кубок Эрмитаж", 18-20.04.08, Запорожье

Соревнования по ТПТ
Чемпионат Киева по ТПТ 19-20 апреля, Турханов остров, Зелёный театр. Положение и условия.

Слет туристов Киевщины
ТУРИСТСКАЯ ЮМОРИНА-2008 4-5 апреля 2008г

Туристическое видео.
Хойта-Ока 2007 и Тува 2007. 26 марта в 11 корпусе КПИ (Металлистов 4) состоится просмотр двух фильмов о походах 2007 го

Соревнования по ТВТ
Положение про открытый кубок Винницкой области по технике водного туризма "Водный марафон 2008" помяти Квятковского

ПОЛОЖЕНИЕ ОБ ОТКРЫТОМ ЧЕМПИОНАТЕ ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ ПО ВОДНОМУ ОРИЕНТИРОВАНИЮ
29 мая – 1 июня 2008

Водний туризм
ПОЛОЖЕННЯ про відкритий чемпіонат м. Києва з водного туризму, ”Кубок Марусі Богуславки –регата Хохітва-2008”

Від краю до краю - УКРАЇНА 2008
По большей части с контрольными точками определились

Проекти
Від краю до краю - УКРАЇНА 2008. В пошуках одвічних цінностей. Ідея проекту полягає в тому, щоб пройти пішки з краю в край вздовж і
⇒ сейчас находимся здесь

Водний туризм
ПОЛОЖЕННЯ про відкриті змагання техніки водного туризму в закритих приміщеннях.

Горный туризм
18 февраля 2008 сотсоится Киевская конференция по горному туризму

Эльбрус
Традиционные ежегодные соревнования по скоростному восхождению на Эльбрус

Альпинизм
Кто первым поднимется на Эверест в 20-й раз?

Горные лыжи
С 8 по 10 февраля в Славском пройдет Trostian Amateur Cup - 2008

Соревнования
Открытое первенство г. Чернигова по горному туризму. Положение.

Альпинизам
ПЛАН международных мероприятий Молодежной комиссии УИАА в 2008 г.

Горный туризм
В чем провинился горный туризм? В.Г. Коган (статья)

Горный туризм
Горная комиссия ФСТУ в полном составе сложила полномочия. Заявление передано президенту ФСТУ А.С.Матвиенко.

В Новой Зеландии простились с первым покорителем Эвереста

17 января Казахстанско-Украинская команда совершила успешное восхождение на вершину Аконкагуа (6962 м)

В Домбае запрещено пользование снегоходами и квадроциклами
Мы неоднократно рекомендовали запретить катание на подобной технике по горнолыжны

Фильмы о туризме
24 января 2008 просмотр фильмов Урик-2005 и Сумульта-2007

Эверест
Аэропорт в Непале получит имя Эдмунда Хиллари

Экстремальная гонка
Условия проведения соревнований по экстремальному туризму «X - Winter 2008»

Оринетирование
Календарь соревнований по спортивному ориентированию на 2008год, г. Киев

Спелеология
В Мраморной пещере Крыма отметили юбилейный Новый год

Эверест
Умер сэр Эдмунд Хиллари, первый покоритель Эвереста

Эверест
Экспедиция из Донецкой области доставит на Эверест донецкий уголек

Спасены еще 10 лыжников
Еще двум травмированным лыжникам сотрудники МЧС оказали помощь неподалеку от поселка Верховина Ивано-Франковской обл

Лыжи
150 лыжников провисели на сломавшемся подъёмнике

Горный туризм
Всеукраинский семинар по подготовке судей I категории по спортивному туризму

Организаторы спортивных выставок объединяют усилия
Компания «Спорт Тур Маркетинг», организатор выставки GO!Sport, и компания «Спорт Экспо»,

Экстремальная гонка
Положение о соревновании по экстремальному туризму "X-Winter 2008"

Кубок ExtremeUA. И все таки он будет!
Кубок ExtremeUA пройдет 22 декабря на скалодроме "Скеля", который находится около м.Черниговской.

В Закарпатье сгорел бугель
Верхний Студеный Межгорского района. Всего в этом районе работает четыре канатки – две малых и две больших. Именн

Новий рік
Скільки коштує відпочити в Карпатах

Скалолазание
Новости о кубке ExtremeUA. После двух недель тяжелой борьбы с бюрократией НАУ, мы получили официальный ОТКАЗ в аренде стенда дл

Болдеринг
Регламент Болдр ингового Фестиваля/Закрытия Сезона 2007 ExtremeUa 22.12.2007

Скалолазание
К ВОПРОСУ О РАЗДЕЛЕНИИ ФЕДЕРАЦИЙ. Мое предложение – остаться им в составе ФАиСУ, создав в ней комиссии, развивающие скалолазани

Скелі
Положення про всеукраїнські змагання зі скелелазіння в трьох видах програми (складність, швидкість, боулдерінг) на 2008 рік

Туристичне фото
І-й міжнародний фестиваль екстремального фото у Львові. 09.12.2007 до 23.12.2007

Горный туризм
Календарный план соревнований Украины по спортивному горному туризму на 2008 г.

Школа туризма
Открытие школы водного туризма г. Киев, Троещина. 11 декабря 2007

Лижі
7-9 грудня 2007 Дитячий гірськолижний фестиваль - "Свято першого снігу" ( Драгобрат )

Лыжи
В Украине уже работают горнолыжные курорты, а особенно горнолыжный комплекс «Буковель», который официально был отрыт 17 ноября.

С 30 ноября по 2 декабря 2007 года проходят соревнования по экстремальному туризму "Адреналин Extreme Ways 2007"

Просмотр фильма о пешем походе 5к.с. Тянь Шань

Крым
В Крыму объявлено штормовое предупреждение

Внимание!!!
Отзыв кошек Petzl Sarken! Компания Petzl остановила продажу и производство данной модели и начала процеду

Крым
Крымская аномалия: осенью зацвели сирень и розы

Водный туризм
28 октября 2007 Соревнования "Закрытие сезона - 2007" на ТЭЦ -5 Киев

Крым
Акция против создания на Тарханкуте военного полигона

Путешествия
Одиссея длиною в 13 лет - Джейсон Льюис тал первым человеком в мире

Проишествия
В Карпатах спасли двух польских туристов

Крым
Мыс Тарханкут хотят сделать военной базой

Магазин
Ножи Muela, Tramontina. Поступление в магазин.

Акция!!!
В магазине на Кловской Вы можете приобрести продукцию компании Commandor по акционным ценам (обновлено)

Экологический проект
В Коктебельской бухте Черного моря на глубине 9 метров будет установлен бренд-риф "Атлант-М", изготовленный из специаль

Болдеринг
Положение о болдеринговом фестивале в Крыму Фестиваль состоится 5 октября 2007 года на скальных массивах в районе Большой Ялты

TOP100 украинского туризма Экстремальный портал VVV.RU
© 2005-2014 Karabin.com.ua - туристический портал
© идея - Геннадий Опарей (Geen) 2005
FInd - OK WInd - OK