Карабин.com.ua -
Главная Новости Статьи Форум Байки Походы Почта Участники КонтактыРейтинг
TOP100
Доска объявленийnew Магазинnew
(старая версия)
Прокат ФСТ Блоги Карты Видеоnew Реклама
Логин Пароль (Регистрация)
Не носи зайвого, візьми корисне!

Не помешало бы представиться?:)
Логин Пароль

следующая новость... Новости ( архив ) предыдущая новость...

ПОЛОЖЕННЯ про відкритий чемпіонат м. Києва з водного туризму, ”Кубок Марусі Богуславки –регата Хохітва-2008”

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ
Чемпіонат проводиться з метою подальшого розвитку спортивного туризму в м. Києві та області, підвищення ролі фізичної культури i спорту у всебічному гармонійному розвитку молоді, формуванні здорового способу життя, привернення уваги громадськосьті до проблем збереження довкілля, і зокрема, чистоти р. Рось в Богуславському районі Київської області та перетворення цього мальовничого куточка України у центр рекреаційного туризму.
Головні завдання Чемпіонату:
- визначення найсильніших команд м. Києва з техніки водного туризму;
- пропаганда та популяризація спортивного туризму серед широких верств населення;
- перевірка та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів-туристів;
- комплектування за результатами змагань представництва команди м.Києва на націиональних змаганнях, виявлення спортивного резерву .

2. ТЕРМІНИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЧЕМПІОНАТУ
Чемпіонат проводиться з 11 квітня до 13 квітня 2008 р. на річці Рось в районі с. Хохітва, Богуславського р-ну, Київської області.

З. KEPIBHИЦTBO ЗМАГАННЯМИ
Загальне керівництво підготовкою та проведенням Чемпіонату здійснюють Головне управління по фізичній культурі та спорту Київської міської державної адміністрації, Київська міська федерація спортивного туризму за сприянням Богуславської міської ради.
Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагань покладається на Київську міську федерацію спортивного туризму та головну суддівську колегію змагань (далі - ГСК).

4.УЧАСНИКИ ЧЕМПІОНАТУ
4.1 До участі у чемпіонаті допускаються команди колективів фізкультури, спортивних і туристських клубів, секцій, підприємств, організацій , навчальних закладів, військових частин, установ та інших, учасники яких мають необхідну кваліфікацію та пройшли мандатну комісію. Допускаються також спортсмени-одинаки та збірні команди. Кількість команд від регіонів України не обмежується.4.2 Склад делегаії 20 чоловік:
представник делегації - 1 чол. (може бути капітан команди);
- (А) 2 екіпажі 4-х місного катамарану – 8 учасників -чоловічий та змішаний (жіночій) екіпаж;
- (В) 2 екіпажі 2-х місного катамарану – 4 учасника – чоловічий та змішаний (жіночій) екіпаж;
- (С) 2 екіпажі байдарки 2-х місної – 4 учасника - чоловічий та змішаний (жіночий) екіпаж;
- (D) 2 учасника каяка –– чолвік та жінка;
- суддя від команди - 1
4.3 Мінімальне представництво для дистанцій командного заліку – 2 екіпажа – 4-ро учасників, включаючи щонайменьш одну жінку, в одному класі суден від однієї делегації.
4.4. Кількість екіпажів від однієї команди обмежується:
(А) 2; 1 – чоловічій, 1- змішаний або жіночій.
(В) 2; 1 – чоловічій, 1- змішаний або жіночій.
(С) 2; 1 – чоловічій, 1- змішаний або жіночій.
(D) 4; 2 – чоловічий, 2 - жіночий.
4.5. Вік учасників, спортивна кваліфікіція – згідно чинних Правил Спортивного Туризму. Кожен з учасників мусить вміти плавати, мати каску та рятувальний жилет, страхувальну систему, та бути застрахованим на термін проведення змагань.
4.6. Кожен учасник має право виступу тільки в складі одного екіпажу (чоловічого або змішаного) в даному класі суден.
4.7. Допускається участь одного учасника в кількох класах суден у складі тільки одного екіпажу.
За кожний екіпаж більше залікового команда додає до складу делегації одного суддю додатково.

5. ПРОГРАМА ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЧЕМПІОНАТУ
5.1. Чемпіонат проводиться згідно з Правилами проведення змагань з техніки спортивного туризму в приведених класах суден:

A

Катамаран – 4;

B

Катамаран – 2;

C

Байдарка каркасна, каркасно – надувна – 2-х містна ;

D

Каяк – 1.Судна повинні відповідати вимогам Правил. Нестандартні судна розглядаються технічною комісією на відповідність вимогам діючих Правил ГСК, з відповіднім рішенням про допуск до змагань, та віднесенню до певного класу. Посадка та розміщення гребців на судні – довільна. Усі судна повинні бути забезпечені рятувальним кінцем. Заміна судна на дистанції, після проходження технічної комісії заборонена.
Команда повинна мати таке спеціальне спорядження для проведення змагань на дістанції
«Спринт-Рятувальні роботи»:
1. Мотузка ? 10-11 мм. Довжиною не менш 40 м. Кількість – 2 шт.
2. Страхувальна система (верхній та нижний зблокований контур) і каска для кожного участника на дістанції «Спринт-рятувальні роботи».
3. Карабіни (допускаеться використання сертифікованих блоків, роликів), в кількості, необхідній для організації проходження єтапу.
4. Додаткове устаткування (довільне), для фіксації суден на примусову чалку.
5.2. Змагання проводяться на двох дистанціях -
• Особисто-командні на короткій дистанції «Слалом» третього класу серед чоловічих, та змішаних (жіночих) екіпажів (2 спроби).
• Командні на Дистанції «Спринт-Рятувальні роботи», команда з 4 учасників на одному чи двох суднах одного класу, за участю щонайменше однієї особи жіночої статі на одному з суден (1 спроба)
5.3 Подолання дистанцій здійснюється за Умовами. Умови подолання короткої дистанції «Спринт-Рятувальні роботи» та дистанції «Слалом» уточнюються на місці ГСК та доводяться представникам команд до проведення жеребкування на кожній дистанції.
5.4. Програма змагань:
11.04.2008 p. - прибуття та розміщення учасників змагань. Пробне проходження дистанції змагань.
Прийом документів до мандатної комісії з 18:00 11 квітня до 08:00 12 квітня 2008 р.
12.04.2008р. - Урочисте відкриття змагань о 10:00.
Змагання на короткій дистанції «Слалом»
13.04.2008р. - Змагання на короткій дистанції «Спринт-Рятувальні роботи».
Урочисте нагородження та закриття змагань .

6. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА НАГОРОДЖЕННЯ
6.1.Команди –переможці на дистанції «Слалом» визначається за результатами виступу команд. Командний результат на дістанції «Слалом» визначається за сумою результатів кращої спроби чоловічого та змішаного (жіночого) єкіпажів в кожному класі суден.
Особистий результат екіпажу (учасника) дистанції «Слалом» визначається у кожному класі суден за результатами кращої спроби виступу на дистанції серед чоловічих та змішаних (жіночих) єкіпажів.
6.2. Команди-переможці та їх учасники на дистанції «Слалом», нагороджуються дипломами Головного управління по фізичній культурі та спорту Київської міської державної адміністрації відповідного ступеня за перші три місця.
Переможці серед чоловічих та змішаних (жіночих) екіпажів в особистому заліку в кожному класі суден нагороджуються дипломами Головного управління по фізичній культурі та спорту Київської міської державної адміністрації відповідного ступеня за перші три місця
6.3. Переможцем на дистанції«Спринт-Рятувальні роботи» визнається команда, яка має найменьший результат. Результат команди на короткій дистанції «Спринт-Рятувальні роботи» визначається як сума часу проходження дистанції та сумарного штрафу на дистанції . Кращий результат має команда з меншим результатом. Команди зняті з етапів займають місця після команд, що мають більш повне проходження. Команди з неповним складом екіпажу займають місця після команд, що подолали дистанцію повним складом, якщо неповний екіпаж не встановлюється як Умова. Команда, що не виконала подлання дистанції згідно Умов – знімається з дистанції.
6.4. Команди – переможці та учасники команд на дистанції «Спринт-Рятувальні роботи»
нагороджуються дипломами Головного управління по фізичній культурі та спорту Київської міської державної адміністрації, відповідного ступеня за перші три місця
6.5. В загальному заліку переможці визначаються за сумою кращіх відносних результатів команди на обох дистанціях по одному кращому командному відносному результату у кожному з класів суден.
У випадку рівності результатів кращою визнається команда що посіла вище місце на дістанції «Слалом».
Команди – та їх учасники команд у загальному заліку нагороджуються дипломами Головного управління по фізичній культурі та спорту Київської міської державної адміністрації, відповідного ступеня за перші три місця

7. УМОВИ ПРИЙОМУ УЧАСНИКІВ ТА ФІНАНСУВАННЯ
7.1.Розміщення учасників проводиться у польових умовах.
7.2.Команди повинні мати усе необхідне спорядження для участі у змаганнях відповідно до Правил змагань з техніки спортивного туризму а також необхідне спорядження для ночівлі та приготування їжі для всіх учасників.
7.3.Витрати на організацію та проведення змагань в межах кошторису здійснює Головне управління по фізичній культурі та спорту Київської міської державної адміністрації ,Київська міська федерація спортивного туризму .
7.5.Витрати з участі команд у змаганнях, включаючи стартовий внесок, проводяться за рахунок коштів організацій, які відряджають команди на змагання, чи самих участників.

8. ЗАЯВКИ КОМАНД.
8.1 Попередні заявки про участь в змаганнях подаютьcя до 01 квітня 2008 р факсом за номером (044) 5249313, або E-mail: bmp@nbi.com.ua
8.2 Заявки та супутні документи команди подають до мандатної комісії змагань на місці проведення змагань до 08:00 12 квітня 2008р. Заявки оформлюються згідно до вимог Правил. Разом з заявками в мандатну комісію надаються документи , що підтверджують особистість і кваліфікацію учасників , а також страхові поліси , що діють до кінця дати проведення змагань.

Положення є офіційним викликом на змаганняУмови дистанції «Спринт-Рятувальні роботи»
Загальний зміст дистанції – спринт з завданнями комаді з орієнтування, організацією евакуації учасників – екіпажу що зазнав аварії та потерпілого судна. Проводиться окремо для классу суден «AB» та «CD».
Заліковий склад команди – 4 участника, в складі не менш однієї жінки.
4 – учасника в об?єднаному класі «AB» (Один кат - 4, чи два кат-2), та в класі «CD». (дві байдарки-2).
Як виключення, зі згоди ГСК можлива участь в класі «CD» чотирьох каяків-1.
Обладнання дистанції: 1. Наведенна мотузка примусової чалки.
2. Наведенна навісна переправа (можливо «Паралельні мотузки) на протилежний берег.
3. Контрольні та обмежуючи лінії.
Завдання команди:
1. Пройти відрізок дістанції «Спринт» долаючи перешкоди згідно чинних Правил.
2. Війти в зону виконання спецзавдання зі складеними веслами на «некерованому» судні .
3. Підчепити некероване судно до мотузки примусової чалки та зачалити судно.
4. Використовуючи свою мотузку як супроводжуючу здійснити переправу (до 40 м.) всіх членів екіпажу на протилежний берег.
4. Завести кінці (чальні чи додаткові) від «потерпілого» судна (суден) на протилежний берег, і звідти перевести само судно.
5. Провести обнос та проводку суден, проходження екіпажів визначеним маршрутом, який може включати до себе такі перешкоди, як горизонтальні та вертікальні перила з дотримуванням правил та техніки безпеки.
6. 6. Сісти на судно та продовжити долання дистанції.
Надалі проходження судна здійснюється та оцінюється зідно з Правилами дистанцій Слалом, Спринт з урахуванням пункту «Випередженя».
Частина етапу «5» є «закритою» та буде доведена до команд за годину до жеребкування.
Суддівство спецзавдання здійснюється за Правилами п.2 т.2. з приведенням штрафних балів до загального часу за загальним знаменником.ключи - дистанції змагань суден команди Спринт команд учасників туризму роботи Слалом

следующая новость... Комментировать:

Введите контрольнное значение:

Нужно ввести текст!
предыдущая новость...

10 последних комментариев


⇓ ⇓ Лента новостей ⇓ ⇓

Подарунок до Всесвітнього дня довкілля: Суд захистив Гранітно-степове Побужжя

Gorgany Race 2009
27 - 28 червня 2009 року в районі гірського масиву Горгани в Українських Карпатах втретє відбудуться пригодницькі перегони

Скорбим
Мир альпинизма понес утрату. Скончался Гарик Полевой.

Фестивали
Лесная Фиеста 2008, 27-30 июня 2008

Экстрим марафон
Приключенческая гонка Gorgany Race 2008 29-30 июня 2008

Спелеология
1 июня 2008 года в Украине открылся первый музей истории спелеологии. Находится он в Крыму, около симферопольской пещеры Эмине-Б

Соревнования
ПОЛОЖЕНИЕ О XIII ОТКРЫТЫХ СОРЕВНОВАНИЯХ ПО ТЕХНИКЕ ГОРНОГО ТУРИЗМА “СКАЛЫ У МОРЯ” 21-26 июля 2008 года

Дайвинг
Karabin-еры в Экспедиции в п.Ени Сала III, май 2008

Акція "Манівцями від краю до краю – Україна 2008"
8 мая на границе Украины и России в Луганской области планируется старт акции

Украинские экспедиции
Из Донецка на Эверест

Соревнования
Положение о ХI международных открытых соревнованиях "Кубок Эрмитаж", 18-20.04.08, Запорожье

Соревнования по ТПТ
Чемпионат Киева по ТПТ 19-20 апреля, Турханов остров, Зелёный театр. Положение и условия.

Слет туристов Киевщины
ТУРИСТСКАЯ ЮМОРИНА-2008 4-5 апреля 2008г

Туристическое видео.
Хойта-Ока 2007 и Тува 2007. 26 марта в 11 корпусе КПИ (Металлистов 4) состоится просмотр двух фильмов о походах 2007 го

Соревнования по ТВТ
Положение про открытый кубок Винницкой области по технике водного туризма "Водный марафон 2008" помяти Квятковского

ПОЛОЖЕНИЕ ОБ ОТКРЫТОМ ЧЕМПИОНАТЕ ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ ПО ВОДНОМУ ОРИЕНТИРОВАНИЮ
29 мая – 1 июня 2008
⇒ сейчас находимся здесь

Від краю до краю - УКРАЇНА 2008
По большей части с контрольными точками определились

Проекти
Від краю до краю - УКРАЇНА 2008. В пошуках одвічних цінностей. Ідея проекту полягає в тому, щоб пройти пішки з краю в край вздовж і

Соревнования
Открытие сезона по ТПТ, 15 марта, с. Быковня. Положение и условия.

Водний туризм
ПОЛОЖЕННЯ про відкриті змагання техніки водного туризму в закритих приміщеннях.

Горный туризм
18 февраля 2008 сотсоится Киевская конференция по горному туризму

Эльбрус
Традиционные ежегодные соревнования по скоростному восхождению на Эльбрус

Альпинизм
Кто первым поднимется на Эверест в 20-й раз?

Горные лыжи
С 8 по 10 февраля в Славском пройдет Trostian Amateur Cup - 2008

Соревнования
Открытое первенство г. Чернигова по горному туризму. Положение.

Альпинизам
ПЛАН международных мероприятий Молодежной комиссии УИАА в 2008 г.

Горный туризм
В чем провинился горный туризм? В.Г. Коган (статья)

Горный туризм
Горная комиссия ФСТУ в полном составе сложила полномочия. Заявление передано президенту ФСТУ А.С.Матвиенко.

В Новой Зеландии простились с первым покорителем Эвереста

17 января Казахстанско-Украинская команда совершила успешное восхождение на вершину Аконкагуа (6962 м)

В Домбае запрещено пользование снегоходами и квадроциклами
Мы неоднократно рекомендовали запретить катание на подобной технике по горнолыжны

Фильмы о туризме
24 января 2008 просмотр фильмов Урик-2005 и Сумульта-2007

Эверест
Аэропорт в Непале получит имя Эдмунда Хиллари

Экстремальная гонка
Условия проведения соревнований по экстремальному туризму «X - Winter 2008»

Оринетирование
Календарь соревнований по спортивному ориентированию на 2008год, г. Киев

Спелеология
В Мраморной пещере Крыма отметили юбилейный Новый год

Эверест
Умер сэр Эдмунд Хиллари, первый покоритель Эвереста

Эверест
Экспедиция из Донецкой области доставит на Эверест донецкий уголек

Спасены еще 10 лыжников
Еще двум травмированным лыжникам сотрудники МЧС оказали помощь неподалеку от поселка Верховина Ивано-Франковской обл

Лыжи
150 лыжников провисели на сломавшемся подъёмнике

Горный туризм
Всеукраинский семинар по подготовке судей I категории по спортивному туризму

Организаторы спортивных выставок объединяют усилия
Компания «Спорт Тур Маркетинг», организатор выставки GO!Sport, и компания «Спорт Экспо»,

Экстремальная гонка
Положение о соревновании по экстремальному туризму "X-Winter 2008"

Кубок ExtremeUA. И все таки он будет!
Кубок ExtremeUA пройдет 22 декабря на скалодроме "Скеля", который находится около м.Черниговской.

В Закарпатье сгорел бугель
Верхний Студеный Межгорского района. Всего в этом районе работает четыре канатки – две малых и две больших. Именн

Новий рік
Скільки коштує відпочити в Карпатах

Скалолазание
Новости о кубке ExtremeUA. После двух недель тяжелой борьбы с бюрократией НАУ, мы получили официальный ОТКАЗ в аренде стенда дл

Болдеринг
Регламент Болдр ингового Фестиваля/Закрытия Сезона 2007 ExtremeUa 22.12.2007

Скалолазание
К ВОПРОСУ О РАЗДЕЛЕНИИ ФЕДЕРАЦИЙ. Мое предложение – остаться им в составе ФАиСУ, создав в ней комиссии, развивающие скалолазани

Скелі
Положення про всеукраїнські змагання зі скелелазіння в трьох видах програми (складність, швидкість, боулдерінг) на 2008 рік

Туристичне фото
І-й міжнародний фестиваль екстремального фото у Львові. 09.12.2007 до 23.12.2007

Горный туризм
Календарный план соревнований Украины по спортивному горному туризму на 2008 г.

Школа туризма
Открытие школы водного туризма г. Киев, Троещина. 11 декабря 2007

Лижі
7-9 грудня 2007 Дитячий гірськолижний фестиваль - "Свято першого снігу" ( Драгобрат )

Лыжи
В Украине уже работают горнолыжные курорты, а особенно горнолыжный комплекс «Буковель», который официально был отрыт 17 ноября.

С 30 ноября по 2 декабря 2007 года проходят соревнования по экстремальному туризму "Адреналин Extreme Ways 2007"

Просмотр фильма о пешем походе 5к.с. Тянь Шань

Крым
В Крыму объявлено штормовое предупреждение

Внимание!!!
Отзыв кошек Petzl Sarken! Компания Petzl остановила продажу и производство данной модели и начала процеду

Крым
Крымская аномалия: осенью зацвели сирень и розы

Водный туризм
28 октября 2007 Соревнования "Закрытие сезона - 2007" на ТЭЦ -5 Киев

Крым
Акция против создания на Тарханкуте военного полигона

Путешествия
Одиссея длиною в 13 лет - Джейсон Льюис тал первым человеком в мире

Проишествия
В Карпатах спасли двух польских туристов

Крым
Мыс Тарханкут хотят сделать военной базой

Магазин
Ножи Muela, Tramontina. Поступление в магазин.

TOP100 украинского туризма Экстремальный портал VVV.RU
© 2005-2014 Karabin.com.ua - туристический портал
© идея - Геннадий Опарей (Geen) 2005
FInd - OK WInd - OK