Карабин.com.ua -
Главная Новости Статьи Форум Байки Походы Почта Участники КонтактыРейтинг
TOP100
Доска объявленийnew Магазинnew
(старая версия)
Прокат ФСТ Блоги Карты Видеоnew Реклама
Логин Пароль (Регистрация)
Не носи зайвого, візьми корисне!

Не помешало бы представиться?:)
Логин Пароль

следующая новость... Новости ( архив ) предыдущая новость...

П О Л О Ж Е Н Н Я
про відкритий Кубок Вінницької області з техніки водного туризму
“Водний марафон 2008 ”
пам’яті О.О. Квятковського


1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

Відкритий Кубок Вінницької області з техніки водного туризму “Водний марафон 2008” (далі Кубок) проводиться у зв’язку з підвищенням зацікавленості молоді екстремальними видами спорту та з метою подальшого розвитку спортивного туризму в Україні як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури i спорту та всебічному гармонійному розвитку особи, сприяння формуванню здорового способу життя населення. Головні завдання Кубку:
- пропаганда та популяризація спортивного туризму серед широких верств населення;
- перевірка та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів-туристів;
- сприяння підвищенню безпеки спортивних походів з водного туризму.

2. ТЕРМІНИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КУБКУ

Кубок проводиться з 4 по 6 квітня 2008 р. на річці Південний Буг від м. Вінниця до с. Печера, Тульчинського р-ну, Вінницької області.

З. KEPIBHИЦTBO КУБКУ

Загальне керівництво підготовкою та проведенням Кубку здійснює Вінницький туристсько-спортивний союз, Вінницька обласна федерація спортивного туризму, ВОЦФЗН “Спорт для всіх” та головна суддівська колегія Кубку (далі - ГСК).

4.УЧАСНИКИ КУБКУ

В Кубку можуть брати участь екіпажі в слідуючих класах суден: 4-х місних катамаранів, 2-х місних катамаранів, 2-х місних розбірних туристських байдарок, каяки любих типів. До участі у Кубку допускаються всі бажаючі, не молодше 16 років, ознайомлені з даним Положенням та з кваліфікацією не нижче 3 розряду зі спортивного туризму або з досвідом участі в водних походах на відповідних класах суден. Для участі в Кубку на розбірних туристських байдарках обов’язковий досвід участі в походах на байдарках не нижче 2 категорії складності для одного учасника та не нижче 1 категорії складності для другого учасника.

5. ПРОГРАМА ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КУБКУ

5.1. 3магання проводяться згідно з Правилами проведення змагань з техніки спортивного туризму, погодженими Комітетом з фізкультури та спорту України за поданням Федерації спортивного туризму на період з 2001 року.
5.2. 3магання особисті i проводяться на довгій дистанції (ралі). Вся дистанція розділена на два етапи. Перший етап: Вінниця - смт.Тиврів (50 км., фініш біля автомобільного мосту). Дистанція відноситься до 1 класу. Другий етап : смт.Тиврів - с.Печера (49 км., фініш біля автомобільного мосту після Печерського порогу). Дистанція відноситься до 2 класу. Проходження Печерського порогу не обов’язкове, допускається обнос Печерського порогу або окремих його каскадів (проходження каналом може бути неможливим через проведення робіт по реконструкції каналу). Нормативний час проходження кожного етапу 8 годин. Старт першого етапу загальний. Старт другого етапу в порядку, зворотньому порядку фінішу першого етапу. На довільно вибраних ГСК ділянках дистанції будуть встановлюватись КП для контролю проходження дистанції.
5.3. Враховуючи неможливість забезпечення суддівською страховкою кожного екіпажу на дистанції, кожен екіпаж самостійно несе відповідальність за свою безпеку. Для забезпечення безпеки кожен екіпаж повинен мати аптечку, рем. набір, рятувальний кінець.
5.4. Особливі вимоги до розбірних туристських байдарок та каяків:
- Розбірні туристські байдарки та каяки обов’язково повинні мати закріплені всередині ємкості непотоплення.
- Оболонка розбірних туристських байдарок обов’язково повинна бути посилена вздовж кільсона та нижнього ряду стрингерів та відділена від них пружнім матеріалом (пінополіуританом).
- Розбірні туристські байдарки обов’язково повинні бути обладнані обв’язкою.
Байдарки, не відповідаючі даним вимогам, до участі в змаганнях допускатися не будуть.
5.5. Кожен учасник Кубку під час гонки обов’язково повинен бути у рятувальному жилеті та захисній касці. У разі порушення цієї вимоги команда буде дискваліфікована.
5.7. Програма Кубку:
04.04.2008p. — прибуття та розміщення учасників змагань. Робота мандатної комісії з 19:00 до 21:00.
05.04.2008р. — Робота мандатної комісії з 8:00 до 8:30.Урочисте відкриття змагань о 08:30 на пляжі СК “Спартак”. 9:00 – старт першого етапу.
06.04.2008р. — 7:30 - початок стартів другого етапу.
Закриття змагань та нагородження переможців та призерів о 16:00

6. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА НАГОРОДЖЕННЯ

6.1. Переможець змагань у кожному класі суден визначається лише у випадку участі в змаганнях в даному класі суден не менше трьох екіпажів.
6.2. Переможець змагань у кожному класі суден визначається за найменшою сумою часу першого та другого етапів. У випадку рівності суми часу перевага надається екіпажу, що має менший час на другому етапі.
6.3. Переможці в кожному класі суден нагороджуються цінними призами . Члени екіпажів, які зайняли 1-3 місця в кожному класі суден, нагороджуються дипломами ВТСС. Організаторами та спонсорами змагань можуть бути запроваджені додаткові призи для різних категорій учасників.

7.УМОВИ ПРИЙОМУ УЧАСНИКІВ ТА ФІНАНСУВАННЯ

7.1. Розміщення учасників 04.04.2008р можливе в готелі при наявності попередньої заявки на готель.
7.2. Розміщення учасників на місці фінішу першого етапу проводиться у польових умовах.
7.3. Особисті речі учасників Кубку від місця старту до місця фінішу першого етапу і потім до місця фінішу другого етапу можуть бути доставлені транспортом ВТСС при наявності попередньої заявки.
7.4. Учасники повинні мати усе необхідне спорядження для участі у змаганнях а також необхідне спорядження для ночівлі та приготування їжі.
7.5. Для забезпечення харчування учасників Кубку на місці фінішу першого етапу можуть залучатися групи підтримки. Кількісний склад групи підтримки узгоджується під час подачі попередньої заявки. Оплата проїзду при подачі іменної заявки.
7.6. Для доставки учасників Кубку від місця фінішу до м. Вінниця, за попередньою заявкою, може бути замовлений автотранспорт. Оплата проїзду при подачі іменної заявки.
7.7. Кожен учасник змагань (член екіпажу) при подачі іменної заявки, підтвердженої попередньою заявкою на екіпаж, сплачує готівкою 30 грн. як стартовий внесок. При відсутності попередньої заявки кожен учасник (член екіпажу) при подачі іменної заявки сплачує готівкою 35 грн. як стартовий внесок.
7.8. Витрати на організацію та проведення Кубку здійснює Вінницький туристсько-спортивний союз за рахунок внесків учасників та інших джерел.
7.9. Витрати з участі у Кубку проводяться за рахунок коштів організацій, що відряджають учасників на Кубок.

8. ЗАЯВКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ, ЩО ПОДАЄТЬСЯ УЧАСНИКАМИ

8.1 Попередні заявки (підтвердження) про участь в Кубку екіпажі подають до 31 березня 2008 р. до Вінницького туристсько-спортивного союзу за адресою: 21050, міський турклуб «Меркурій», вул. Пушкіна, 40, м. Вінниця. тел. (0432)35-01-15, факс (0432)32-47-78, e-mail: vtss2007@mail.ru. З 11 березня 2008 р. по 28 березня 2008 р. працює інтерактивний прийом заявок на сайті ВТСС www.vtss.vinnitsa.com.
Одночасно, при необхідності, подаютьcя заявки на готель та доставку від місця фінішу до м. Вінниці.
8.2 Екіпажі подають до мандатної комісії Кубку в турклубі “Меркурій” 4 квітня 2008 р. з 19:00 до 21:00 або на пляжі СК “Спартак” 5 квітня 2008 р. з 8:00 до 8:30 такі документи:
- іменну заявку за встановленою формою, завірену лікарем, медичним закладом та організацією, що відряджає;
- кваліфікаційні книжки спортсменів або довідки про досвід участі спортсменів у туристських спортивних водних походах відповідної категорії складності;
- стартовий внесок;
- страховий поліс від нещасних випадків (на вcix спортсменів) дійсний на час змагань;
- паспорти учасників.
Учасники, які не нададуть в мандатну комісію повний комплект документів, до участі в змаганнях допускатися не будуть!!!
Дане Положення є офіційним запрошенням на змагання.


Водна комісія ВТСС


ключи - Кубку заявки етапу учасників участі змагань туризму спортивного першого фінішу


следующая новость... Комментировать:

Введите контрольнное значение:

Нужно ввести текст!
предыдущая новость...

10 последних комментариев
Holy Toledo, so glad I ciklced on this site first!
Автор: - Гость

kJwFwo faxkrhpeywwl
Автор: - Гость

h9Aqyh , [url=http://typbkmtviaiz.com/]typbkmtviaiz[/url], [link=http://jkstqcxpekra.com/]jkstqcxpekra[/link], http://lkudbgfwdsqx.com/
Автор: - Гость

HmJQsO rxlpiczecwlr
Автор: - Гость

Pheanmenol breakdown of the topic, you should write for me too!
Автор: - Гость

This has made my day. I wish all posgtnis were this good.
Автор: - Гость⇓ ⇓ Лента новостей ⇓ ⇓

Подарунок до Всесвітнього дня довкілля: Суд захистив Гранітно-степове Побужжя

Gorgany Race 2009
27 - 28 червня 2009 року в районі гірського масиву Горгани в Українських Карпатах втретє відбудуться пригодницькі перегони

Скорбим
Мир альпинизма понес утрату. Скончался Гарик Полевой.

Фестивали
Лесная Фиеста 2008, 27-30 июня 2008

Экстрим марафон
Приключенческая гонка Gorgany Race 2008 29-30 июня 2008

Спелеология
1 июня 2008 года в Украине открылся первый музей истории спелеологии. Находится он в Крыму, около симферопольской пещеры Эмине-Б

Соревнования
ПОЛОЖЕНИЕ О XIII ОТКРЫТЫХ СОРЕВНОВАНИЯХ ПО ТЕХНИКЕ ГОРНОГО ТУРИЗМА “СКАЛЫ У МОРЯ” 21-26 июля 2008 года

Дайвинг
Karabin-еры в Экспедиции в п.Ени Сала III, май 2008

Акція "Манівцями від краю до краю – Україна 2008"
8 мая на границе Украины и России в Луганской области планируется старт акции

Украинские экспедиции
Из Донецка на Эверест

Соревнования
Положение о ХI международных открытых соревнованиях "Кубок Эрмитаж", 18-20.04.08, Запорожье

Соревнования по ТПТ
Чемпионат Киева по ТПТ 19-20 апреля, Турханов остров, Зелёный театр. Положение и условия.

Слет туристов Киевщины
ТУРИСТСКАЯ ЮМОРИНА-2008 4-5 апреля 2008г

Туристическое видео.
Хойта-Ока 2007 и Тува 2007. 26 марта в 11 корпусе КПИ (Металлистов 4) состоится просмотр двух фильмов о походах 2007 го
⇒ сейчас находимся здесь

ПОЛОЖЕНИЕ ОБ ОТКРЫТОМ ЧЕМПИОНАТЕ ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ ПО ВОДНОМУ ОРИЕНТИРОВАНИЮ
29 мая – 1 июня 2008

Водний туризм
ПОЛОЖЕННЯ про відкритий чемпіонат м. Києва з водного туризму, ”Кубок Марусі Богуславки –регата Хохітва-2008”

Від краю до краю - УКРАЇНА 2008
По большей части с контрольными точками определились

Проекти
Від краю до краю - УКРАЇНА 2008. В пошуках одвічних цінностей. Ідея проекту полягає в тому, щоб пройти пішки з краю в край вздовж і

Соревнования
Открытие сезона по ТПТ, 15 марта, с. Быковня. Положение и условия.

Водний туризм
ПОЛОЖЕННЯ про відкриті змагання техніки водного туризму в закритих приміщеннях.

Горный туризм
18 февраля 2008 сотсоится Киевская конференция по горному туризму

Эльбрус
Традиционные ежегодные соревнования по скоростному восхождению на Эльбрус

Альпинизм
Кто первым поднимется на Эверест в 20-й раз?

Горные лыжи
С 8 по 10 февраля в Славском пройдет Trostian Amateur Cup - 2008

Соревнования
Открытое первенство г. Чернигова по горному туризму. Положение.

Альпинизам
ПЛАН международных мероприятий Молодежной комиссии УИАА в 2008 г.

Горный туризм
В чем провинился горный туризм? В.Г. Коган (статья)

Горный туризм
Горная комиссия ФСТУ в полном составе сложила полномочия. Заявление передано президенту ФСТУ А.С.Матвиенко.

В Новой Зеландии простились с первым покорителем Эвереста

17 января Казахстанско-Украинская команда совершила успешное восхождение на вершину Аконкагуа (6962 м)

В Домбае запрещено пользование снегоходами и квадроциклами
Мы неоднократно рекомендовали запретить катание на подобной технике по горнолыжны

Фильмы о туризме
24 января 2008 просмотр фильмов Урик-2005 и Сумульта-2007

Эверест
Аэропорт в Непале получит имя Эдмунда Хиллари

Экстремальная гонка
Условия проведения соревнований по экстремальному туризму «X - Winter 2008»

Оринетирование
Календарь соревнований по спортивному ориентированию на 2008год, г. Киев

Спелеология
В Мраморной пещере Крыма отметили юбилейный Новый год

Эверест
Умер сэр Эдмунд Хиллари, первый покоритель Эвереста

Эверест
Экспедиция из Донецкой области доставит на Эверест донецкий уголек

Спасены еще 10 лыжников
Еще двум травмированным лыжникам сотрудники МЧС оказали помощь неподалеку от поселка Верховина Ивано-Франковской обл

Лыжи
150 лыжников провисели на сломавшемся подъёмнике

Горный туризм
Всеукраинский семинар по подготовке судей I категории по спортивному туризму

Организаторы спортивных выставок объединяют усилия
Компания «Спорт Тур Маркетинг», организатор выставки GO!Sport, и компания «Спорт Экспо»,

Экстремальная гонка
Положение о соревновании по экстремальному туризму "X-Winter 2008"

Кубок ExtremeUA. И все таки он будет!
Кубок ExtremeUA пройдет 22 декабря на скалодроме "Скеля", который находится около м.Черниговской.

В Закарпатье сгорел бугель
Верхний Студеный Межгорского района. Всего в этом районе работает четыре канатки – две малых и две больших. Именн

Новий рік
Скільки коштує відпочити в Карпатах

Скалолазание
Новости о кубке ExtremeUA. После двух недель тяжелой борьбы с бюрократией НАУ, мы получили официальный ОТКАЗ в аренде стенда дл

Болдеринг
Регламент Болдр ингового Фестиваля/Закрытия Сезона 2007 ExtremeUa 22.12.2007

Скалолазание
К ВОПРОСУ О РАЗДЕЛЕНИИ ФЕДЕРАЦИЙ. Мое предложение – остаться им в составе ФАиСУ, создав в ней комиссии, развивающие скалолазани

Скелі
Положення про всеукраїнські змагання зі скелелазіння в трьох видах програми (складність, швидкість, боулдерінг) на 2008 рік

Туристичне фото
І-й міжнародний фестиваль екстремального фото у Львові. 09.12.2007 до 23.12.2007

Горный туризм
Календарный план соревнований Украины по спортивному горному туризму на 2008 г.

Школа туризма
Открытие школы водного туризма г. Киев, Троещина. 11 декабря 2007

Лижі
7-9 грудня 2007 Дитячий гірськолижний фестиваль - "Свято першого снігу" ( Драгобрат )

Лыжи
В Украине уже работают горнолыжные курорты, а особенно горнолыжный комплекс «Буковель», который официально был отрыт 17 ноября.

С 30 ноября по 2 декабря 2007 года проходят соревнования по экстремальному туризму "Адреналин Extreme Ways 2007"

Просмотр фильма о пешем походе 5к.с. Тянь Шань

Крым
В Крыму объявлено штормовое предупреждение

Внимание!!!
Отзыв кошек Petzl Sarken! Компания Petzl остановила продажу и производство данной модели и начала процеду

Крым
Крымская аномалия: осенью зацвели сирень и розы

Водный туризм
28 октября 2007 Соревнования "Закрытие сезона - 2007" на ТЭЦ -5 Киев

Крым
Акция против создания на Тарханкуте военного полигона

Путешествия
Одиссея длиною в 13 лет - Джейсон Льюис тал первым человеком в мире

Проишествия
В Карпатах спасли двух польских туристов

TOP100 украинского туризма Экстремальный портал VVV.RU
© 2005-2014 Karabin.com.ua - туристический портал
© идея - Геннадий Опарей (Geen) 2005
FInd - OK WInd - OK